Revolution OS (documentary about GNU/Linux) (Multilingual) (HQ)

Pisana dirka: razdalja kontrastov

Pot barvite dirke 2017 je potekala okoli olimpijskega kompleksa Lužniki vzdolž Novoluzhnetsky Proyezd in Luzhnetskaya nasip.

Udeleženci so prevozili 5 km skozi štiri pisane cone.

To je zabavna dirka, kjer so radostna čustva pomembnejša od cilja. Zato rezultati udeležencev niso bili izmerjeni. In cilj prvih treh moških in prvih treh žensk so sodniki zabeležili ročno, - so pojasnili organizatorji dirke.

Stanislav Mokin je z rezultatom 14,35 postal zmagovalec pisane dirke. Drugi je bil Pavel Adyshkin -15,19. Tretje mesto je zasedel Sergej Konyakin - 15,22.

Prva med dekleti, ki je prišla na cilj, je bila Yulia Konyakina z rezultatom 16,46. Druga je bila Alexandra Pavlyutenkova - 17.24. Tretje mesto je zasedla Olga Tarantinova - 17.35.

Kmalu bodo tekači lahko našli svoje fotografije v uradni galeriji. Za enostavno iskanje okvirjev s svojo udeležbo boste morali vnesti številko, s katero ste vnesli začetek.

Fotografija: Georgy Nikanorov

Sam dogodek je postal del serije dirk organizatorjev Promsvyazbank Moskovskega maratona.